Podvodníci na českém internetu se od elektroniky stále více přesouvají k oblečení. Zatímco podíl falešných nabídek mobilů a počítačů klesá, podvodů s prodejem oblečení každý rok přibývá - letos již vzrostl na 14 procent ze všech zaznamenaných případů. Vyplývá to z analýzy nákupního portálu Aukro.cz, vytvořené ve spolupráci s policií a Celní správou ČR.

Ještě před dvěma lety se celkem 30 procent podvodů točilo kolem počítačů a čtvrtina kolem prodeje mobilů. Tento podíl ale postupně klesá. U počítačů se dokonce snížil o polovinu, na 14 procent. V případě mobilů klesl na 20 procent.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.