Brad Pitt coby poručík Aldo Raine zabíjel nacisty už před pěti lety v Hanebných panchartech Quentina Tarantina. Stejnou práci, jen s menším komiksovým gustem a unavenějšíma očima, odvádí i ve snímku Železná srdce - příspěvku do žánru válečného filmu vracejícího se na prozkoumaný terén druhé světové války. Akční drama amerického režiséra a scenáristy Davida Ayera spadá podobně jako film Zachraňte vojína Ryana do cyklu snímků zachycujících chaos boje ve snaze o co nejautentičtější postižení válečné zkušenosti. Daří se mu přitom najít nový, znepokojivý úhel pohledu: z tanku a očima vojáků, které válka proměnila v psychopaty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.