Za jednu z příčin propadu v komunálních a senátních volbách považují mnozí členové TOP 09 agresivní styl Miroslava Kalouska. Prvního místopředsedu proto chtějí zklidnit. Někteří se už osmělili a Kalouska požádali o méně emocí a aby každý den neotevíral novou frontu s novými nepřáteli.

"Česká politika si příliš navykla na útočnou rétoriku a tento styl mně osobně velmi vadí. Lidem je to nepříjemné a jsou pak náchylní mávnout rukou i nad kritikou zcela věcnou s tím, že oni už tam na sebe zase nasazují," říká poslanec TOP 09 Karel Tureček. "Měli bychom se bavit o stylu, našich možnostech a schopnostech opoziční strany vysvětlovat priority," dodává.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.