Nejenže najali jednoho z nejlepších českých kuchařů, ale také nabízejí skvělá vína za velmi dobré ceny. Tahle pozitivní zpráva šla mezi pražskými gurmety o zrekonstruované a nově otevřené restauraci Grand Cru v pražské Petrské čtvrti. Ale pak ji vystřídala vlna rozhořčení, aspoň mezi některými z nich. Právě u drahých, velkých vín v cenách nad tři tisíce korun (až do několika desítek tisíc) se totiž ve vinném lístku dotyčného podniku objevil křížek. A na dolním okraji vysvětlivka: U těchto vín negarantujeme vadu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.