V Berlíně mě pokaždé pobaví (a naštve), když na kavárně odpoledne visí nápis: Snídaně do 15 hodin. "Berlíňané umí žít!" říkám si.

Hodnocení

The Farm
Praha 7


**1/2

Silnou stránkou bistra na Letné jsou snídaně po celý den a dobrá káva. Dobrý nápad ale zatím ospale podřimuje.

 

CENÍK

Polévky 55 Kč
Hlavní jídla 85-185 Kč
Dezerty 55-85 Kč
Espresso 38 Kč


JAK HODNOTÍME

Každá recenze je založena na zážitcích z alespoň dvou návštěv dané restaurace. Náklady na recenze hradí Hospodářské noviny, a jsou tedy zcela nezávislé.***** Dokonalé.Nezapomenutelný zážitek. |**** Skvělé. Rozhodně stojí za návštěvu. |*** Dobré. S občasnými nedostatky. |** Ujde to. Zápory převažují nad klady. |* Špatné.Rozhodně nedoporučujeme. | -Peklo.Vyhněte se obloukem.

Možná se dobře žije i v Korunovační ulici v Praze. Na Letné, v bistru The Farm, snídáni časově neomezili - tady můžete zahájit den třeba v pět odpoledne. Míchaná vejce, plátky slaniny, omeletu či lívance obsluha připravuje od osmi od rána až do soumraku.

The Farm je prima zašívárna, pokud potřebujete převrátit den a posnídat odpoledne. Sídlí v atraktivní lokalitě, dá se sem přijet autem i tramvají. Přesto je tu klid. Nikdo vás nevyzývá k objednávce, hudba podkresluje lehce ospalou atmosféru, wi-fi běží jako ďábel, vodu dostanete zdarma i s plátkem citrusu a kuřáci se mohou venku u stolku zabalit do deky.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.