Byl duben roku 1999, když Vladimíra Puchalského, tehdejšího tajemníka radnice v Přerově zrovna propustili z práce. Rada města se totiž usnesla, že je spoluzodpovědný za hlavní přerovskou kauzu konce devadesátých let: tehdy vyšlo najevo, že městská policie neodevzdávala do radniční kasy peníze z blokových pokut a že tak zmizely dva miliony korun.

Včera, po více než 15 letech, se Puchalský na přerovskou radnici vrátil. Jako nový primátor. "Pro mě to není žádná satisfakce, ale především převzetí zodpovědnosti," komentuje bez emocí své zvolení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.