Vypadá to jako kouzlo. Vybíráte si na internetu ubytování v lyžařském středisku, ale záplava apartmánů vás unaví, a rozhodnete se zasurfovat si chvíli jinde. Od té doby na vás začnou na netu vykukovat ubytovací nabídky právě z tohoto střediska. Za "kouzlem" stojí funkce remarketing, kterou můžete využít i pro svůj byznys. Zákaznice si ve vašem e-shopu prohlížela nové modely lodiček, ale v košíku nakonec neskončily. Možná potřebuje na rozhodnutí více času nebo se v mezičase podívala na zůstatek na svém účtu. Každopádně soustředěnému tlaku v podobě neustálého připomínání krásných bot, které by mohly ozdobit její nohy, bude odolávat jen těžko.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.