V mládí nosil dlouhé vlasy, poslouchal nezávislou hudbu a podnikateli opovrhoval. I když dnes už má Petr Rokůsek za sebou dvacet let úspěšného podnikání, pojem nezávislost se kolem jeho byznysu točí stále. Nyní učí být energeticky soběstačnými zákazníky své společnosti Nano Energies, která obchoduje s elektřinou. Na prodeji proudu pohánějícího myčky nádobí a napájejícího lustry by ale firma moc nevydělala. Zatímco jiní hráči v oboru mají stovky tisíc klientů, u Rokůskovy firmy se jejich počet pohybuje kolem tří tisíc. Nano Energies se totiž od svého vzniku v roce 2007 specializuje na poskytování "zelené" energie z obnovitelných zdrojů.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.