Bulharsko patří k tradičním dovozcům českých výrobků, především strojů, elektrotechnických zařízení a automobilů. Jako člen Evropské unie nabízí země standardní podmínky obchodování jako ostatní státy EU. Situaci z roku 2009, kdy český vývoz do Bulharska klesl v důsledku hospodářské krize o třetinu, se podařilo zvrátit a vzájemný obchod v posledních letech opět roste, i když jeho potenciál není zatím zdaleka plně využit. Pro další rozvoj bude důležitá především kupní síla obyvatelstva a vývoj poptávek v souvislosti s modernizací bulharského průmyslu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.