Do jaké míry lze propojit svět umění, byznysu a státní správy, se rozhodl veřejnosti přiblížit tým, který stojí za "kulturní rekonstrukcí" západočeské Plzně. Ta se má pro příští rok stát Evropským hlavním městem kultury. Samotný program Plzně 2015 odstartuje 17. ledna a pokračovat má po celý rok, kdy se ve čtvrtém největším městě republiky vystřídají hudební, divadelní a novocirkusové festivaly, připraveno je několik výstav – mezi nimi například avantgardisty Ladislava Sutnara nebo malíře Bohumíra Lindauera –, otevřen bude nový kulturní areál Světovar, ale chystá se i takzvaná Zelená mapa, která má turisty provést po industriálních památkách Plzeňského kraje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.