Autorka knihy The Luxury Alchemist (Alchymista luxusu) Ketty Pucci-Sisti Maisonrougeová je přesvědčena, že budoucnost módy je ve spojení designu s byznysem.

Měla by vědět, o čem mluví. Sama totiž vystudovala prestižní Institut d'études politiques de Paris a následně práva na Sorboně. Koncem osmdesátých let založila společnost KM & Co., jež se zabývá poradenstvím ve světě luxusu. Od roku 2005 vyučuje marketing luxusních produktů na americké Columbia Business School.

S HN si Maisonrougeová, která v roce 2009 obdržela Řád čestné legie, nejvyšší francouzské státní vyznamenání, povídala i o výchově mladých návrhářů, budování značky a nahnuté budoucnosti řemesla ve světě posedlém rychlou módou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.