Hotel Brioni Boutique je velmi příjemný podnik v ostravské Stodolní ulici. O letním víkendu se tam vzhledem k provozu v okolí nevyspíte úplně klidně, ale s tím se počítá, když to víte dopředu a do postele to máte z baru jen pár kroků. A snídaně potom stojí za to.

Takže by asi bylo namístě politovat majitele Brioni Tomáše Krčmáře, že právě na něj tenhle týden dopadla pokuta 50 tisíc korun od České obchodní inspekce. Bohužel to nejde, ČOI tentokrát mířila přesně, i když samozřejmě nevím, jestli je ta částka v porovnání s jinými tresty adekvátní. Uvidíme. Majitel se chce odvolat, rozhodovat bude soud.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pokud by to snad nebylo jasné, cedule na vratech hotelu ve Stodolní je úplně stejný příběh jako nápisy "Romům vstup zakázán" na mnoha českých hospodách a koupalištích v době zhruba před dvaceti lety.
  • Snaha vnutit veřejnému mínění, že prezidenta kritizují jen od života odtržení povaleči, na které nejspíš "maká venkov", je docela šikovná, ale není nejmenší důvod na ni naskakovat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru