Jsem introvert. To o sobě říká Isabelle Geffroyová. A pak  – jako Zaz – si jedním gestem ochočí desetitisícový dav v hledišti. Momentálně nejznámější francouzská zpěvačka se chystá do Česka a těší se. Troufnu si tvrdit, že poslední tři čtyři roky je to její setrvalý stav. Těší se na koncert v Praze a v Brně, těší se na Berlín a na americké turné. Těší se na příští rok, až bude připravovat nový koncertní program, a teď především se už nemůže dočkat, až představí své nejnovější album. Věnovala ho starým písničkám o Paříži. Ne, nebojí se, co tomu její příznivci řeknou. Zaz se těší.

HN: Album Paris vyjde 10. listopadu, těsně před tím, než se vydáte na turné po střední Evropě. Budete v Bratislavě, Praze, Varšavě nebo ve Vídni zpívat o Paříži?

Na turné jedu s koncertním programem Recto verso, v rámci něhož dojde i na Paříž. Ale to jsou jiné písničky. Až se vrátím domů, začnu teprve pracovat na speciálním "pařížském představení". A budu připravena s tím jít na jeviště až na podzim 2015.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.