Kafka kdysi napsal, že ten, kdo si zachová schopnost rozpoznat krásu, nikdy nezestárne. V tom případě by měl Shawn McClain, jinak pravá ruka proslulého Donalda Trumpa, žít navždy. Coby viceprezident rozvoje byznysu americké společnosti Miss Universe Organization má manipulaci s krásou v popisu práce.

Proč jste vlastně přijel do Prahy?

Diamantové korunky pro vítězky amerických soutěží krásy bude v následujících 10 letech vyrábět česká firma Diamonds International Corporation (DIC). A zároveň připravujeme návštěvu současné Miss Universe Gabriely Islerové v Praze, která by sem v rámci diamantové výstavy měla dorazit.

Proč jste si zvolili právě ve světě relativně neznámou společnost DIC, a ne třeba tradiční americkou značku Tiffany?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.