Personální ředitelka společnosti KPMG Česká republika Hana Velíšková je přesvědčena, že za zdmi firmy už dávno neplatí mýty o poradenských společnostech, v nichž lidé pracují od nevidím do nevidím a nemají čas na osobní život. Podle ní má KPMG Česká republika v žebříčcích oblíbenosti mezi tuzemskými vysokoškoláky úspěch hlavně proto, že je otevřená a přátelská. Zavedli flexibilní úvazky, práci z domova, a i když se na to někteří konzervativnější členové vedení občas dívají jako na divné vymoženosti dnešní doby, respektují to. "Mladí lidé chtějí uspět, ale zároveň chtějí, aby je práce bavila. V tom je mezi nimi a generací jejich rodičů i prarodičů největší rozdíl," říká Hana Velíšková.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.