Vila Na Výsluní, Centrum Pivovar Děčín a Quadrio jsou trojicí hlavních vítězů 16. ročníku soutěže "Best of Realty - Nejlepší z realit". Ta je považována za nejprestižnější klání developerských projektů v tuzemsku.

Největší konkurence z celkem šesti kategorií je každoročně mezi rezidenčními projekty, kde porota z užšího výběru 16 uchazečů postavila nejvýše Vilu Na Výsluní. Tento komorní bytový dům postavil developer JRD v Praze 10. Porotci ocenili "excelentní interpretaci elegantního a pohodlného bydlení v tradiční vilové části pražských Strašnic".

Budova je v pasivním energetickém standardu a zaručuje jeho obyvatelům minimální provozní náklady a zároveň i díky systému nuceného větrání i zdravé vnitřní prostředí. JRD na rozdíl od konkurence staví pouze pasivní bytové domy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.