Vyrazili jsme před pár týdny v teplém nedělním odpoledni s manželkou na brusle, jen se tak trochu projet a udělat něco pro naše zdraví a kondici. Povedlo se. Domů jsme se vrátili o čtyři hodiny později - s novým iPhonem. Ne s tím úplně novým, "šestkovým", který se ještě neprodával a který bychom stejně nekoupili, protože je nesmysl vyhazovat za vcelku obyčejný smartphone takové peníze, ale s aktuálně "zlevněným" modelem 5C. Samozřejmě že to byla nutná koupě, téměř v nouzi, telefon ženy už po třech letech intenzivního používání zjevně přesáhl hranici, po níž výrobci předpokládají, že si pořídíte nový kousek, aby se kola světového kapitalismu mohla dál točit a vy měli s čím telefonovat a kontrolovat svůj Facebook.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.