Skupina Synot podnikatele a čerstvě zvoleného senátora Ivo Valenty založila ve Španělsku svoji dceřinou společnost Synot Gaming Spain. Země Pyrenejského poloostrova je už 12. trhem, na němž skupina, která loni při tržbách 12 miliard dosáhla zisku 700 milionů korun, působí.

Synot Gaming Spain bude provozovatelům heren nabízet své technologie a moderní videoloterijní terminály. "Ve Španělsku je v provozu asi dvě stě tisíc výherních hracích přístrojů a podle našich odhadů je reálný předpoklad, že během následujících pěti let dojde až u 80 procent trhu k přechodu na videoloterijní terminály. Našimi ambicemi je dosáhnout ve Španělsku ročního obratu ve výši přibližně 20 milionů eur," plánuje ředitel Synot Gaming Spain Manuel Torres Alvarez.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dceřinou firmu Synot Gaming Spain založila ve Španělsku společnost podnikatele a nového senátora Ivo Valenty.
  • Tamní trh přechází na videoloterijní terminály.
  • Synot chce v oblasti dosáhnout ročního obratu zhruba 20 milionů eur.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.