Dánská univerzita dohazuje studenty firmám

Dánská vysoká škola Aalborg University se snaží nabízet znalosti svých studentů a zaměstnanců, a navíc propojuje akademickou sféru s byznysem. Vymyslela projekt, ve kterém poskytuje své prostory pro komerční účely a také nabízí nejlepší studenty. Ti mohou se soukromým sektorem spolupracovat na odborných stážích či na konkrétních projektech. A aby univerzita usnadnila podnikům jejich hledání, vymyslela systém tzv. dohazování, který má firmám pomoci najít správnou formu spolupráce nebo i konkrétního studenta. V rámci projektu univerzita provozuje Biomedicínskou komunitu, do které se zapojilo 51 dánských společností, města i třeba místní nemocnice. Peníze projekt čerpá i z EU.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.