Získat šest milionů dolarů na fotografický projekt od soukromých donátorů je nevídané v českém i světovém kontextu. Když od tohoto záměru francouzský fotograf Frédéric Brenner neupustil ani po pádu na Wall Street v roce 2008, považovali to i zkušení kurátoři za velké sousto. Navíc Izrael a Západní břeh Jordánu se zdály jako příliš ožehavá témata, než aby na ně přistoupili špičkoví autoři a riskovali reputaci. Ve čtvrtek však výstavu s názvem This Place, shrnující práce dvanácti fotografických hvězd, otevře pražské Centrum současného umění DOX.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.