Když známý podnikatel a většinový vlastník skupiny Unimex Jiří Šimáně potřebuje manažera, který by rozjel některý z jeho projektů, sáhne po Miroslavu Resovi.

Někdejší Šimáňův kolega ze Strojexportu za ním odešel krátce po vzniku skupiny Unimex a podílel se na budování významné části tohoto impéria. V první polovině 90. let Res stál u vzniku sítě prodejen Duty free či výstavby OBI marketů, později mu Šimáně svěřil vedení nejstarší tuzemské cestovní kanceláře Čedok, kterou Unimex vlastnil do roku 2008.

Res šéfoval Čedok i pro nového majitele, americko-tureckou investiční skupinu Odien. Nedávno mu však Šimáně nabídl vedení nově budované sítě Uni Hobby. Miroslav Res přikývl a neskrývá, že podnikání v tomto byznysu je jistější než v cestovním ruchu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.