V drobném usměvavém muži s výrazně šedivými vlasy a vousy, který na Filmové akademii ve Vídni právě skončil výuku, jen těžko hledat jednoho z nejúspěšnějších režisérů současnosti. "Pojďte, pojďte, co pro vás mohu udělat," ptá se Michael Haneke, snad pro filmový kontrast se svou bílou hlavou oblečen celý v černém, a otvírá dveře do strohé, neosobní kanceláře. Hanekeho poslední film Láska posbíral snad všechny ceny, od těch evropských z Cannes po Zlatý glóbus a Oscara. Úspěchu si profesor Haneke evidentně váží, ale jak sám říká, "je to jen cesta k dalším filmům".

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.