Vyčůraný marketingový tah, nebo odvaha neznámého debutanta? Jak číst román, jehož zápletka vychází z celosvětově sledované mediální kauzy týdeníku Respekt, který v roce 2008 přinesl podrobný článek o tom, že Milan Kundera v roce 1950 nahlásil policii pobyt emigranta (a západoevropského agenta) na studentské koleji?

Je možné, že nyní vydaný debut Martina Juna nazvaný Doživotí bude mít více čtenářů, než by autorovi bylo příjemné. Především se může stát, že právníci zastupující v Česku Milana Kunderu poženou autora i nakladatelství k soudu, který bude rozhodovat, nakolik Jun využívá či zneužívá Kunderovy osobnosti a jeho životního příběhu k tomu, aby se kniha lépe prodávala.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.