Málokterá oblast IT se v současnosti může pochlubit takovým růstem jako sektor integrovaných systémů. Z poslední zprávy analytické společnosti IDC mimo jiné vyplývá, že trh s těmito řešeními v regionu EMEA, kam spadá také Česko, rostl téměř o 20 procentních bodů rychleji, než byl světový průměr.

A o jakých technologiích vlastně mluvíme? Zjednodušeně řečeno: integrované infrastruktury a platformy jsou preintegrované systémy sdružující serverový hardware, systémy diskových úložišť, síťovací vybavení a minimálně základní software pro řízení prvků/systémů. Společnostem tyto platformy díky vysoké koncentraci technologií zvyšují efektivitu infrastruktury a snižují náklady na její údržbu.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.