Vést lidi zvládnu i bez příruček, řekl mi nedávno majitel jedné menší firmy a výmluvným gestem dal najevo, co si myslí o metodách personálního řízení. Věřím tomu, že charismatickému šéfovi odpustí jeho zaměstnanci lecjaký komunikační přešlap. Pevnost ucha každé nádoby má ale své meze a podle mého názoru se vyplatí vědět, jak k ostatním lidem přistupovat, aby ze sebe dostali to nejlepší. V říjnovém čísle přílohy Podnikání Hospodářských novin odborníci poradí, jak řídit lidi, ale zeptali jsme se také samotných podnikatelů, co se jim při řízení lidí osvědčilo v praxi.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.