Eva Štěpánková, majitelka kosmetické společnosti Ryor

Na začátku zvolte co nejpřísnější kritéria

Pro zájemce o práci u nás připravujeme test, kdy adept musí popsat určitý segment našich produktů a představit ho pomyslnému obchodnímu partnerovi. Z tohoto testu se dá snadno vyčíst pečlivost, snaha, schopnost improvizovat, ale také schopnost pochopit problém jako celek. Ve druhém kole, kdy se lidé na test dokonce učí doma, opět dokážeme rozeznat píli, spolehlivost a adaptabilitu. Vybraný zájemce absolvuje sérii zaškolovacích přednášek a po týdnu či čtrnácti dnech píše znovu test zaměřený na několik témat. Má dva pokusy. Když tento test nenapíše alespoň na 70 procent, pracovní poměr ukončíme. Zdá se to přísné, ale je to metoda ověřená praxí. Pokud nový zaměstnanec projde tímto "sítem", víme, že se nám vyplatí do něj investovat v rámci vzdělávání i praxe. Už se nám ale také stalo, že z výběrového řízení nebyl nikdo vybrán. V takovém případě začínáme od nuly, ale stále se stejnými podmínkami a zásadami. Je to sice velká časová a psychická investice, není pro nás ale přípustné spokojit se s "menším zlem". Potřebujeme kvalitní tým.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.