Rozšířit mezi lidmi lásku k designu a pomoci mladým nadějným designérům prorazit se svými výrobky do světa si dala za cíl internetová prodejní galerie Designeros, kterou na jaře roku 2012 založili tři přátelé z Hradce Králové - Ondřej Chudý, Marek Svoboda a Nela Sotonová.

Rady a zkušenosti sbírala začínající firma i v podnikatelských inkubátorech v kalifornském Silicon Valley či Singapuru.

"Od počátku jsme se profilovali jako exkluzivní on-line prodejní místo, kde budeme nabízet designové kousky v hodnotě tisíců dolarů a získávat slušnou provizi. Ukázalo se ale, že pro takové věci si zákazníci raději zajedou přímo za designérem. Případně že si nechtějí kupovat drahé věci na neznámém webu od neznámého designéra," vypráví Nela Sotonová.

Na letošní podzim chystá Designeros zásadní změnu strategie. Už brzy se ukáže, zda má podnikatelský nápad šanci, nebo skončí jako zajímavá startupová zkušenost, která se nechytla.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.