Divadlo La Fabrika je narvané k prasknutí a lidé během natáčení dalšího dílu talk show TGM reagují vzorně. Smějí se, kdy se smát mají. A jsou trpěliví, když je to třeba.

První zmíněnou dovednost bohatě využijí při rozhovoru Michala Suchánka a Richarda Genzera s motocyklovým jezdcem Liborem Podmolem. Tu druhou, když přijde další host Michal Horáček a dlouze vypravuje historky ze života hazardního hráče před rokem 1989. (Mimochodem, má přitom úplně stejnou dikci jako Ivan Mládek, čehož jsem si nikdy předtím nevšiml.)

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.