Obchodům s nemovitostmi se začalo dařit, o čemž svědčila optimistická nálada na letošním veletrhu Expo Real v Mnichově. Ten považují odborníci za nejvýznamnější akci svého druhu v Evropě a jakýsi barometr vývoje realitního trhu.

Poradenská společnost JLL na veletrhu zveřejnila předběžné údaje o celkovém objemu realitních transakcí v regionu střední a východní Evropy. Investoři zde za první tři kvartály letošního roku utratili více než 4,5 miliardy eur, za celý rok 2014 se podle odhadů JLL celková částka vyšplhá až na sedm miliard. Loni to bylo šest miliard eur.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.