Spor mezi společností BigBoard a pražským magistrátem o podobu pražských stavebních předpisů může mít dopad i na držitele dluhopisů firmy BigBoard. Pětileté dluhopisy se sedmiprocentním úrokem v nominální hodnotě 800 milionů korun vydala společnost prostřednictvím J&T Banky v roce 2012, splatné jsou tedy za dva roky. Doposud investoři do dluhopisů nainvestovali na 730 milionů korun.

Rozhodnutí městské rady, které od 1. října zakázalo instalaci velkoformátových billboardů, ale podle tvrzení jednoho z majitelů firmy Richarda Fuxy může znamenat "totální likvidaci společnosti".

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.