Manželský pár unavených padesátníků se chytil do marketingové pasti. Ubytoval se v luxusním hotelu, který s předraženým noclehem nabízí i obskurní návod, jak probudit v partnerovi vášeň. Hru kanadské autorky Michele Rimlové nazvanou Sexy Laundry uvádí pražské Studio DVA pod titulem, jenž může leckoho odradit: Sex pro pokročilé.

Ve skutečnosti jde o zručně napsanou komedii, která se hraje po celém světě. Tady navíc s herci, kteří umějí bulvární konverzačce dát pikantní šťávu i pár momentů zdrcující pravdivosti.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.