Podle výzkumu společnosti PwC téměř třetina zaměstnanců chce, aby šéf měl přístup k jejich osobním datům například na Facebooku. Řadí proto šéfy mezi své internetové "přátele". Podle Josefa Kadlece, který se dlouhodobě věnuje sociálním sítím a jejich roli na trhu práce, bude tento trend sílit. "I v naší společnosti už často nahrazujeme klasický životopis právě profilem na síti," říká.

HN: Z průzkumu vyplývá, že téměř třetina zaměstnanců chce mít šéfa jako přítele na svém profilu na sociální síti. Překvapuje vás to?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.