Uznávám, byla to ode mě potměšilost. Ale když se koncem května naskytla příležitost setkání s Václavem Slavíčkem, právníkem, co už druhým rokem ztvárňuje před veřejností roli vlastníka fotbalového stadionu v pražském Edenu, neodolal jsem. "Znáte pana Lukáše Eichingera?" zeptal jsem se. "Bohužel. Kdo je to?" Jméno kolegy z branže, který dva týdny předtím začal vystupovat jako majitel Ďolíčku, sousedního stadionu Bohemians, ještě neměl v adresáři.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • O co vlastně jde? Eden je nejmodernější fotbalový stadion v republice, má jen jednu vadu. A sice že byl postaven na dosud nesplacený dluh.
  • A ten teď asi pomůže zaplatit Praha 10.
  • Pokud se stadion zbaví dluhové zátěže, a bude navíc k mání v jednom balíku s klubem, půjde o velmi lukrativní zboží, jež by mohlo mnohé zajímat. Třeba Petra Kellnera nebo tak...

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.