Pařížský autosalon je z pohledu návštěvnosti největší na světě. Francie je navíc po Německu a Velké Británii třetí největší evropský trh s auty. Není proto divu, že přitahuje takovou pozornost automobilek.

Více než sto světových premiér, které automobilky na veletrh přivezly, je pro řadu z nich stěžejní. Například Ford přiváží hned několik důležitých novinek. Představí zcela novou generaci modelů Mondeo a S-Max a do Evropy přichází SUV Edge. Modernizace se dočkal i Focus. Ford by tak po těchto změnách měl být mnohem silnější a připravený na růst -a to hlavně tam, kde dosud ztrácel na úkor konkurenčního Volkswagenu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.