Manuál s návodem, jak hlasovat v komunálních volbách, který rozesílá milionům voličů spolek Rekonstrukce státu (nejlépe v jejím hodnocení vychází formace Tomia Okamury), znovu otvírá otázku, zda - a jak - je možné dělat politiku skrze nevládní organizace. A zda je tato "nepolitická" politika čistší než originál. Otázka netrápí jen Česko. Všude ve světě lze pozorovat, jak na jednu stranu upadá důvěra v klasické nástroje politické soutěže ve prospěch nevládních organizací. Na druhou stranu se ale tyto organizace dostávají do úzkých, protože to, co z nich v očích veřejnosti dělá málem svaté bojovníky za věci veřejné, jim znemožňuje dotáhnout věci do konce. A pokud se někteří rozhodnou v rámci svého boje přijmout stranickou nebo politickou funkci, vede to ke sporům.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.