Nábřeží řeky Ohře v Chebu je téma, které bylo léta opomíjené, a přitom pro Cheb tak zásadní. Řeka dala Chebu jméno a po staletí se nesmazatelně promítala do života i obrazu města. Po letech socialistického "hospodaření" si každý uvědomuje, jak důležité je uvažovat o rozvoji této lokality koncepčně a v širších souvislostech.

Těmito slovy uvádí Boris Redčenkov, jenž společně s Vítězslavem Dandou vede ateliér na Fakultě architektury ČVUT a celý projekt inicioval, katalog k výstavě. Ta představuje 19 prací, které vznikly během letošního letního semestru a v nichž budoucí architekti řeší, jak by se mohlo proměnit chebské předhradí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.