"Narozdíl od standardních ložisek jsou NEW FORCE prakticky bezúdržbová. Standardní ložiska se musí domazávat například třikrát ročně, zatímco tyto potřebují domazat jednou za dva roky," uvádí nesmírnou výhodu nových ložisek technický prodejce NEW FORCE Jiří Prášil. Další odlišností proti běžným druhům těchto součástek je eliminace kontaminace maziva. "Do ložisek se díky pryžovému kroužku, jenž je součástí této integrované jednotky, nemůže dostat prach ani vlhkost," doplňuje technický prodejce NEW FORCE Libor Nosál. Těsnění má podle aplikace minimální životnost
tři roky, ZKL Bearings vyrábí tři druhy těsnění.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • O Zlatou medaili letos na MSV soutěžila také společnost ZKL Bearings CZ, a.s. se svými těsněnými soudečkovými ložisky NEW FORCE.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.