Podle posledního průzkumu německých zahraničních hospodářských komor je Česká republika druhou nejatraktivnější investiční lokalitou v regionu střední a východní Evropy. V hodnocení podmínek pro výzkum a vývoj obsadila ČR šestou příčku. Přesto je ale stále co zlepšovat, hlavně co se týče transferu technologií a spolupráce firem s vědeckovýzkumnými institucemi. ČNOPK se dlouhodobě zasazuje o zlepšení rámcových podmínek pro výzkum a vývoj v ČR a zvolila si tuto oblast za letošní téma roku, které zní "Výzkum a vývoj - zaostřeno na budoucnost".

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.