Za éry jeho působení v Mladé Boleslavi získaly škodovky monogram v podobě červeného C zářícího v zadním světle. Dnes tvoří Thomas Ingenlath nový design vozů Volvo. Těm ze světlometů nevychází nic varovnějšího než Thorovo kladivo. Podle studie Volvo Coupé a nedávno představeného modelu XC90 je jasné, že Volvo v designu ještě zdaleka neřeklo poslední slovo.

"Výhodou našeho světelného podpisu je, že je to element uvnitř světlometů a není to tvar definovaný vnějším tvarem světel," vysvětluje Ingenlath. Podle něj by každému, kdo se v noci podívá do zpětného zrcátka mělo být na první pohled jasné, že za ním jede Volvo.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.