Stručně řečeno, složití lidé to vždycky budou mít složité, protože to tak mají rádi. Jednoduší lidé mají tendenci - naprosto zdravou a biologickou - věci zjednodušovat. Chtějí-li se dostat z bodu A do bodu B, vyberou nejpohodlnější cestu a jdou, dokud nedojdou. Tím se nechce říct, že se jednoduchým lidem nebudou dít komplikace, budou, ale budou se je snažit minimalizovat nebo se jim vyhnout.

To, že o někom řeknu, že je jednoduchý, neznamená, že na něj shlížím spatra. Naopak se těmto lidem obdivuji a často se přistihnu, že jim tak trošku s otevřenou pusou ne úplně závidím, ale občas je obdivuji vlastně dost a mám tendenci se od nich učit. Ta jednoduchost mě - v tom nejlepším slova smyslu - fascinuje. Aby nedošlo k mýlce: takový jednoduchý člověk může být velice vzdělaný, úspěšný a vážený. Takže jednoduchost nemyslím vůbec derogativně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.