V naší zemi dochází k příšernému mučení politiků. Najednou nesmírně trpí, když zjišťují, že by měli plnit to, co před volbami slibují. A kdo prý vůbec jsou ti nevolení aktivisté z platformy Rekonstrukce státu, aby jim teď jejich sliby připomínali? Podívejme se tedy, k čemu se politici v předvolební kampani zavázali a zda se jim děje křivda, když by teď měli složit účty.

Poslanci se připojili k prohlášení prosazovat devět zákonů. U každého zákona je seznam principů, bez kterých zákon neplní svůj účel. Nejde o smlouvu s ďáblem, ale symbolický veřejný závazek. Většina navržených norem již někdy byla v programech stran nebo v legislativním plánu ministerstev nebo ve sněmovně nebo v doporučení mezinárodních organizací a podobně. Nikdo se nesnaží psát poslancům zákony a ani to nedělá.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.