Souboj dvou největších českých firem na miliardovém trhu s potravinovými doplňky vyhrála třinecká společnost Walmark. Konkurenční Green Swan Pharmaceutical neuspěla s žalobou na kopírování názvu přípravků na bolesti kloubů, a Walmark, který z poloviny patří jeho zakladatelům, bratrům Walachovým, tak nemusí platit odškodné ani stahovat z trhu svůj preparát ArthroStop Chondro.

Pražská firma od roku 2011 tvrdila, že Walachovi názvem i obalem parazitují na jejím známějším výrobku GS Condro. Ten patří mezi deset nejprodávanějších potravinových doplňků v Česku vůbec.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.