Motivovaný, spokojený a vzdělaný zaměstnanec je hlavní devízou každé zdravé společnosti. Například Česká spořitelna svým talentovaným lidem s chutí pracovat vytváří maximální prostor pro jejich růst s přesvědčením, že se jí to vyplatí. A zaměstnanci potvrzují, že je pro ně tento přístup zavazující.

Mimořádný prostor pro rozvoj dostávají v České spořitelně ženy. "Celá skupina Erste si dala za cíl zvýšit do roku 2019 podíl žen v představenstvu a dozorčí radě minimálně na 35 procent," říká Andrea Studihradová z oddělení komunikace České spořitelny. Nejen pro ženy je určen program Diversitas, který podporuje diverzitu jako nedílnou součást společenské kultury. Jeho jednotlivé projekty se orientují na zajištění vhodných pracovních podmínek pro ženy po návratu z mateřské dovolené, podávají pomocnou ruku zdravotně postiženým nebo jinak znevýhodněným zaměstnancům, podporují slaďování osobního a pracovního života i rovnost v počtu mužů a žen na manažerských pozicích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.