Motivovaný, spokojený a vzdělaný zaměstnanec je hlavní devízou každé zdravé společnosti. Například Česká spořitelna svým talentovaným lidem s chutí pracovat vytváří maximální prostor pro jejich růst s přesvědčením, že se jí to vyplatí. A zaměstnanci potvrzují, že je pro ně tento přístup zavazující.

Mimořádný prostor pro rozvoj dostávají v České spořitelně ženy. "Celá skupina Erste si dala za cíl zvýšit do roku 2019 podíl žen v představenstvu a dozorčí radě minimálně na 35 procent," říká Andrea Studihradová z oddělení komunikace České spořitelny. Nejen pro ženy je určen program Diversitas, který podporuje diverzitu jako nedílnou součást společenské kultury. Jeho jednotlivé projekty se orientují na zajištění vhodných pracovních podmínek pro ženy po návratu z mateřské dovolené, podávají pomocnou ruku zdravotně postiženým nebo jinak znevýhodněným zaměstnancům, podporují slaďování osobního a pracovního života i rovnost v počtu mužů a žen na manažerských pozicích.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?