Propojit teoretickou znalost studentů vysokých škol s praktickými potřebami firem je nesnadný úkol, který si vyžaduje dlouhodobou a zejména aktivní spolupráci mezi univerzitami a firmami. Ta je důležitým předpokladem k tomu, aby půdu své almy mater opouštěli absolventi vybavení znalostmi a schopnostmi uplatnitelnými v praxi. Jedním z nenákladných nástrojů, který přispívá ke sblížení akademického světa s praxí, jsou při školách vznikající kompetenční centra. Představují uskupení lidí na univerzitě s jasně definovaným zaměřením a se společným zájmem se v dané oblasti vzdělávat a rozvíjet své odborné dovednosti na reálných projektech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jak i s malou finanční podporou lze docílit velkých výsledků v oblasti vzdělávání studentů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.