Řada multifunkčních barevných tiskáren formátu A3 zahrnuje modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP a je určena především pro nasazení ve velkých pracovních skupinách a společnostech, kde je potřeba rychlý velkoobjemový tisk, kopírování a skenování.

Multifunkce OKI ES94X5 MFP jsou vybaveny velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 23 cm. Otevřená architektura platformy sXP a vestavěné rozhraní webových služeb poskytují podporu pro skenování, tisk i archivaci dokumentů a nabízejí tak zákazníkům možnost efektivně přizpůsobit a kontrolovat tok dokumentů.

Model ES9475 MFP s rychlostí tisku 50 str./min svým vybavením představuje současný standard pro profesionální obchodní tisk. Pokročilé bezpečnostní funkce a integrace s dokumentovým workflow umožňují uživatelům vysokou produktivitu i při práci s důvěrnými dokumenty. OKI ES9455 MFP je schopno zvládnout vysoké zatížení a zároveň poskytuje široké možnosti dokončovacích úprav, nabízí vnitřní dvoupřihrádkový a vnější sedlový finišer.

Všechny nové modely jsou nabízeny s řadou volitelných zásobníků, včetně volby konfigurace buď s kabinetem pod tiskárnu, podstavcem s podavačem papíru (PFP), nebo s velkokapacitním podavačem (LCF) a řadou možností dokončovacích řešení. Řada ES94X5 MFP kombinuje jednoduchou práci s papírem a vysoké tiskové rozlišení, takže uživatel má možnost vytvářet a dokončovat širokou škálu dokumentů přímo na pracovišti.

Související