Zavřete na chvíli oči a zasněte se: váš výrobek či služba lidi nadchne a budou za ně chtít utrácet velké peníze. Zájemci se brzo začnou ozývat i ze zahraničí a vy budete dobývat jeden trh za druhým. Firma bude solidně vydělávat a vy rychle splatíte tu proklatou hypotéku, kterou jste si před lety neuváženě vzali.

A teď se pomalu vraťme zpět do reality: máte sice skvělý podnikatelský nápad, který může vydělat miliony, ale chybějí vám peníze na jeho uskutečnění. V zářijovém čísle přílohy Podnikání Hospodářských novin proto přinášíme rady, jak přesvědčit investora, aby začínající firmě "píchnul" pořádnou finanční injekci. Své názory poskytli zkušení čeští investoři i tuzemští startupisté, kteří už peníze na podnikání získali. Nenechte si také ujít rozhovor se spolumajitelem softwarové firmy Apiary Jakubem Nešetřilem, který popisuje, jak se shánějí investoři ve Spojených státech.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.