Od potenciálního investora nikdy neuslyšíte, že váš nápad nestojí za nic a že mu nevěří. Nechce si vás naštvat. Kdyby se vám náhodou povedlo prorazit, chce mít dobrou pozici, aby s vámi mohl podepsat smlouvu, říká Jakub Nešetřil, spolumajitel softwarového start-upu Apiary. S hledáním investorů má podnikatel, který od letošního ledna žije v kalifornském Silicon Valley, bohaté zkušenosti. Loni získalo Apiary od amerických fondů rizikového a rozvojového kapitálu Baseline Ventures a Flybridge Capital třicet milionů korun na další expanzi firmy. Při hledání zdrojů financování se nicméně Nešetřil sešel s více než padesáti investory.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.