Vybudoval největší českou právní kancelář, dokonce silnější než tuzemské pobočky věhlasných firem typu White & Case či Clifford Chance. Teď se ale Jan Holásek rozhodl, že po 20 letech v advokacii potřebuje změnu. Společnost Havel, Holásek & Partners sice ponese minimálně do roku 2017 jeho jméno, své působení v ní ale bude postupně utlumovat. "Ale znáte to, nikdy neříkej nikdy," říká v rozhovoru pro HN k tomu, jestli je jeho rozchod s kanceláří definitivní. Nově se chce věnovat charitě a nemovitostem, třeba vybudování zábavního parku ve středočeských Milovicích.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.