Asii navštívila Terezie Sverdlinová už mnohokrát, přesto má stále pocit, že se jí dostatečně nenabažila. Proto si chutě a vůně tamějšího jídla ráda připomíná i v Praze. Pro naše setkání vybrala thajskou restauraci Café Buddha na Národní třídě. A to především proto, že tu vaří rodilí Thajci, takže jídlo má domácí a autentický šmrnc.

"Vyhovuje mi také, že toto místo zatím lidé nemají tolik v povědomí, takže se můžu plně věnovat své schůzce. V některých restauracích často potkáte spoustu partnerů, známých či lidí z byznysu, což je někdy výhoda, jindy po pravdě řečeno naopak, protože člověk ztrácí klid a koncentraci," vysvětluje svůj výběr pozitivně naladěná ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Ještě než si vybereme jídlo, má jasno o zakončení oběda. "Určitě si dám dezert. Mají tu moje milované mango sticky rice," ukazuje nadšeně v jídelním lístku na název, který mi zatím nic neříká.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.