Do tří let by Českou republiku mělo pokrýt dalších 90 plnicích stanic na CNG. Počet vozidel na stlačený zemní plyn přibývá řádově o několik tisíc ročně a úměrně se zvyšuje i poptávka po plnicích stanicích.

V pořadí šedesáté plnicí místo otevře tuto sobotu společnost E.ON ve Žďáru nad Sázavou. Právě E.ON je jedna ze dvou společností, které do rozvoje infrastruktury CNG hodlají investovat nejvíce prostředků. Společně s firmou Vemex, která je vnučkou ruského státního podniku Gazprom, má připraveno zhruba půl miliardy korun.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.